praca, poznań, Specjalista ds. handlu, branża, IT, tonery, laptopy, drukarki, Poznań

Producent

Zatrudnimy Specjalistę ds. handlu branża IT (tonery, laptopy, drukarki)

Wymagania:

- wykształcenie średnie lub wyższe na kierunku informatycznym lub technicznym,
- biegła znajomość języka polskiego.
- znajomość obszaru IT oraz architektury stron internetowych,
- obsługa pakietów biurowych MS Office, Arkusze Google
- zmysł techniczny
- znajomość urządzeń biurowych, sprzętu komputerowego i oprogramowania,
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym B1-B2,
- umiejętność rozwiązywania problemów technicznych przy pomocy narzędzi internetowych.
- prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w poruszaniu się po mieście autem firmowym,
- chęci do pracy i zdobywania nowych umiejętności,
- mile widziane doświadczenia w marketingu materiałów eksploatacyjnych do urządzeń.
- uczciwości oraz rzetelności, komunikatywność oraz miła aparycja,

Podstawowe zadania :

- Obsługa bezpośrednia klienta w biurze handlowym w Poznaniu
- Zarządzanie sklepem internetowym oraz zamówieniami
- Kontakt telefoniczny i mailowym a także poprzez chat z klientami.
- Realizacja dostaw samochodem firmowym na terenie Poznania.
- Instalowanie oprogramowania w laptopach.

U kandydatów docenimy również :

- Wykształcenie techniczne (studenci również mile widziani)
- Entuzjazm i pasja do wykonywanych zadań
- Chęć związania się z nami na dłużej

Oferujemy:
- Pracę w profesjonalnym zespole
- Stała umowa o pracę na pełen etat
- Otwartość na pomysły, życzliwe podejście oraz empatia
- Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
- Praca w firmie z wieloletnią historią.

CV oraz oferty współpracy prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@probis.com.pl

Prosimy o dodanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Ostatnio oglądane

Tonery.Poznan.Pl

Tel: 61 87 00 499 lub 509 29 29 43

ul. Hetmańska 27/2, 60-251 Poznań (Czynne: pn - pt 8:00-16:00)