IT TECHNIK_środowisko WINDOWS_CAŁY ETAT, Biuro, Praca 8-16

Producent

PRACA

Firma poszukuje technika informatyka lub osoby posiadającej umiejętności techniczne / informatyczne.

Wymagania:

- Wykształcenie minimum średnie - preferowane techniczne.
- Bardzo dobra znajomość budowy sprzętu komputerowego.
- Znajomość środowiska Windows.
- Umiejętności korzystania z oprogramowania biurowego MS Office (przede wszystkim arkusze kalkulacyjne EXCEL)
- Prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenie w prowadzeniu auta w mieście.
- Język angielski w stopniu komunikatywnym.
- Komunikatywność i otwartość.
- Sprawne poruszanie się po Internecie (portale społecznościowe, fora, strony internetowe).
- Wiedza techniczna umożliwiająca samodzielną identyfikację i rozwiązywanie problemów technicznych oraz oprogramowania.
- Dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi drukarek.
- Dodatkowym atutem będzie znajomość podstaw projektowania i tworzenia stron internetowych.

Zakres zadań:

- Obsługa klientów w biurze, kontakt zarówno bezpośredni jak i telefoniczny.
- Dostawy towaru na terenie Poznania do klientów.

Oferujemy:

- Umowę o pracę poprzedzoną 1 miesięczną umową na okres próbny.
- Praca od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (o nazwie pliku: Nazwisko Imię) za pomocą formularza lub na maila: rekrutacja/ malpa / probis.com.pl, z tytułem: Praca Technik Informatyk CV.
Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Probis Sydow Spółka Jawna w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Informacje o Promocjach i nowościach wprost na Twoją skrzynkę pocztową:

Ostatnio oglądane

Tonery.Poznan.Pl

Tel: 61 87 00 499 lub 509 29 29 43

ul. Hetmańska 27/2, 60-251 Poznań (Czynne: pn - pt 8:00-16:00)