Kawa ziarnista BOU Cafe Crema 1kg ziarnista - 25% Arabika, 75% Robusta

Kawa ziarnista BOU Cafe Crema 1kg ziarnista - 25% Arabika, 75% Robusta
  • Producent: BOU
  • Kod producenta: KAWA_BOU_CRE_1KG

Cena: 99,00 zł z VAT (80,49 zł netto)

61 87 00 499 lub 509 29 29 43 Status GG 8200294 Status GG 1663313
Specyfikacja:

Aromaty:    Kakao, Wanilia, Lekki akcent sosny   
Crema:    Gęsta, Kasztanowy kolor
Kraj pochodzenia:    Hiszpania
Region:   Honduras, Peru, Indonesia
Skład: 25% Arabika, 75% Robusta   
 
OPIS PRODUKTU:
 
NATURAL CREMA
Kawa ziarnista jakości Premium, wypalana w hiszpańskiej palarni BOU Cafe. To mieszanka Arabiki i Robusty, charakteryzująca się delikatnym aromatem kakao i przypraw. W jej smaku możesz spodziewać się czekoladowo-owocowej nutki. Podana jako kawa czarna sprawdzi się jako pobudzający napój ze względu na wysoką zawartość kofeiny. Natural Crema to również idealna baza do kaw z mlekiem: cappucino, latte. Mleko poprawia jej kremowość oraz wzmacnia czekoladowy posmak.
 
NATURAL CREMA 
Premium quality coffee beans, roasted at the Spanish BOU Cafe roaster. It is an Arabica and Robusta blend, characterized by a delicate aroma of cocoa and spices. In its taste you can expect a chocolate and fruity note. Served as black coffee it stimulates due to the high caffeine content.
Natural Crema is also an ideal base for coffee with milk: cappuccino, latte. Milk improves its creaminess and strengthens the chocolate taste. 
 
Firma BOU Jest największym producentem kawy w Katalonii i drugim w całej Hiszpanii
.
Dzięki najnowszemu, doskonałemu procesowi palenia kawy poza perfekcyjnym smakiem i aromatem w trakcie przygotowywania naszej kawy w ekspresie wystarczy jedynie jej 7g dla uzyskania idealnej kawy - WYDAJNOŚĆ i OPŁACALNOŚĆ jest większa (średnio 14%) w porównaniu z konkurencją- z 1kg kawy otrzymujemy około 142 filiżanek o najszlachetniejszym AROMACIE.
 
BOU Cafe oferuje niezapomniane doznania miłośnikom kawy na całym świecie, będąc przy tym najpopularniejszą marką wśródkawiarni Katalonii i Balearów oraz jednym z czołowych producentów kawy w całej Hiszpanii.
 
Niepowtarzalny smak i bogactwo aromatów sprawiają, że klienci wracają, by ponownie napić się naszej kawy.
 
Uznawana za jedną z najlepszych ze względu na zawartość 7 rodzajów Arabiki z różnych zakątków świata, co jeszcze bardziej podkreśla wydobywające się z niej walory smakowe i zapachowe. W połączeniu z mlekiem staje się bardziej kremowa, znajdziesz w niej również wzmocniony aromat czekolady oraz karmelu.
 
Zapraszamy!
 
 
Dodaj Komentarz
Ocena: 1 10
Przepisz kod:
weryfikator
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator

Ostatnio oglądane

Tonery.Poznan.Pl

Tel: 61 87 00 499 lub 509 29 29 43

ul. Hetmańska 27/2, 60-251 Poznań (Czynne: pn - pt 8:00-16:00)